Recuperarea banilor achitați în plus

04 october 2024 0

Bună! Am rambursat anticipat un credit contractat la o companie de microfinanțare. În realitate, am plătit mai mult decât trebuia. Cum aș putea recupera banii achitați în plus? Mulțumesc!

Lawyer comments 2

  • Legal consultant

Buna ziua d-na Victoria, cinstit ce s-a dus înapoi bu se întoarce, DVS o să trebuyiască să dovediți, că ați alocat mai mult, da e greșala DVS, firma nu duce contul. Ei au bătut din palme, sau bucurat. Asta e situația.

05 october 2024
  • Advocate

Bună ziua, expediați o solicitare prin care cereriti sa vi se intoarca banii achitati în plus, îmbogățire fără justă cauză. În caz de necesitate mă puteti apela 068531503. Succes!

06 october 2024