Deschiderea unui magazin cu produse Zoo

3 iunie 2019 19

Pot obtine autorizatie de functionare a unui magazin cu produse Zoo, daca incaperea pe care o inchiriez nu este data in exploatare?

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna ziua
Nu va fi posibil, pentru obținerea autorizației se va solicita să identificați locul de activitate, fapt care va fi imposibil în lipsa actelor de dare în exploatare și identificare a imobilului în cauză ca finisat.
Eventual puteți î cerca să depuneți o cerere la Primărie, să vedeți cum reacționează.

4 iunie 2019