Pot vorbi cu cineva în mod anonim în privința traficului de persoane ?!

1 iunie 2019 91

Buna ziua. As vrea sa stiu daca este vreo posibilitatea să vorbesc cu cineva in privința traficului de ființe umane fără să-mi spun numele. Am informatii foarte importante.

Comentariile juriștilor 2

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Desigur, puteți contacta in privat unul din juriști/avocați pentru a duce o convorbire confidențială.

2 iunie 2019
Irina Ceban
  • Avocat

http://antitrafic.gov.md/pageview.php?l=ro&idc=80&id=79&t=/LINIILE-FIERBINI/LINIILE-FIERBINTI/
Aici puteți accesa datele de contact ale Comitetului Național pentru Combaterea Traficului de Ființe Umane.

3 iunie 2019