Taxi international

7 august 2017 83

Buna ziua. As avea nevoe de un raspuns. Masina de 9 locuri in locatiune la firma de taxi cu autorizatie internationala. Licenta pentru masina tot este internationala. Am dreptul sa fac comenzi in strainatate pe baza la contract incheiat cu beneficiarii? Mai am nevoe de alte acte daca am la mina: foae de parcurs, contractul facut cu beneficiar? Va multumesc, astept un raspuns de la Dvs.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Iulian Moraru
  • Jurisconsult
  • Alte domenii

Bună ziua!

Trebuie să aveți suplimentar acte de identitate, toate actele care atestă dreptul de conduce, pașaportul tehnic, asigurarea
Acesta este minimul.

Succese!

24 august 2017