Vreau să știu: eu mai pot să plec în Franța?

25 septembrie 2019 198

Bună ziua! În 2016 am fost in Franța si am stat 10 luni cu pașaport MD. Cand am venit acasă, la aeroportul din Paris ne-au facut în pașaport o linie cu pixul. Vreau să știu: eu mai pot să plec în Franța?

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

BUna
adresați cu cerere de informare către ambasada Franței în MD pentru confirmare.

totodată Mai multe detalii găsiți aici : https://viza.md/content/video-afl%C4%83-gratuit-dac%C4%83-ai-sau-nu-interdic%C8%9Bie-de-intrare-%C3%AEn-spa%C8%9Biul-schengen

27 septembrie 2019