Anularea schimbului de apartamente

12 октября 2018 44

Cum poate fi anulat un contract de schimb între 2 apartamente?

Комментарии юристов 3

Descărcaţi discuția
Cristian Iustin
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Totul depinde de circumstante, daca e posibil relatati mai multe detalii.

13 октября 2018
Igor Brinișter
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

În cazul în care nu este pozibila anularea examinați posibilitatea rezoluțiunii.

13 октября 2018
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения
  • Иные правонарушения

Prezentați mai multe detalii privind convenția înceiată - condițiile acesteia, cînd a fost încheiată convenția și motivul/cauza din care este necesară anularea sau rezoluțiunea contractului.

15 октября 2018