Card bancar blocat

30 aprilie 2024 3

Bună ziua. Am avut o datorie, pe care am stins-o împreună cu cheltuielile de executare, încă o lună în urmă. Cu toate acestea, executorul nu mi-a deblocat cardul. Ce pot/trebuie să fac în această situație? Vă mulțumesc.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
  • Jurisconsult

Buna d-na Olesea, DVS sunteți în drept să apelați la executor cu o cerere, unde să-i atenționați, că datoriile au fost achitate inclusiv și cheltuilile dumnealui, în caz contrar o să vă adresați la Uniune executorilor de pe adresa mun.Chișinău, str. Kiev 3

30 aprilie 2024