Acident rutier în timpul orelor de munca cu mașina companiei

17 septembrie 2024 0

Bună ziua. Am provocat un acident rutier cu mașina companiei la care muncesc, în timpul programului de lucru. Mai exact, nu am cedat trecerea altui automobil care venea din dreapta într-o intersectie. În această situație, sunt obligat să repar din contul meu mașina companiei la care lucrez?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Mihai Gherbovei
  • Avocat

buna victor
masina companiei obligator trebuie sa detina RCA. mai multe detalii in privat
succese

18 septembrie 2024