Am avut recent interviu pentru Green Card

8 mai 2017 205

Am avut recent interviu pentru Green Card. Mi-au dat o foaie A4 cu refuz din lipsa unui Cazier Judiciar (tot in foaia data este un punct unde scrie: "Rugam sa prezentati la oficiul de curierat TNT cazierul lipsa"). Originalele la certificate mi le-au intors, dar pasaportul si comisia medicala - nu. Mai am vreo sansa sau e totul pierdut?

Jurist comments 1

SILVIU POTÎRNICHE
  • Avocat-stagiar

prezinta cazierul si totul ar trebui sa se clarifice. Contacteaza reprezentantii companiei unde te-ai inscris la GreenCard, pentru consultatii.

11 mai 2017