Am dat apartamentul in chirie

5 februarie 2018 73

Buna. Am avut la gazda o familie pentru o luna. Azi e data de 5 februarie, dar ei au plecat la tara si au lasat lucrurile in apartament si refuza sa-mi achite mai departe sau sa elibereze apartamentul. Politistul de sector refuza sa ma ajute. La cine sa apelez mai departe sa ma ajute?

Comentariile juriștilor 2

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Bună ziua Aliona,

Sunt mai multe soluții pentru rezolvarea problemei date dar mai întîi de toate contează dacă aveți un contract de închiriere încheiat sau nu .. specificați mai jos

6 februarie 2018

Mersi mult ca miai raspuns. Si nu am incheiat nici un contract cu ei.

9 februarie 2018