Am depus dosarul pentru redobândirea cetățeniei române pe data de 29/05/18 la București

18 noiembrie 2019 81

Buna ziua. Am depus dosarul pentru redobândirea cetățeniei române pe data de 29/05/18 la București. Aș dori să aflu aproximativ in cat timp si unde am sa primesc un raspuns. Multumesc mult!

Jurist comments 1

Vasile Gavrilița
  • Avocat-stagiar
  • Alte domenii

Bună, Tatiana.

Încercați să expediați un email la Autoritatea Națională pentru Cetățenie la adresa cetatenie@just.ro și să solicitați informația dorită.

19 iunie 2020