Am devamat o masina

29 octombrie 2018 36

Buna ziua! Cum as putea clarifica acest lucru? Am nevoie să merg în Ucraina. Am trecut deja o dată vama si nu au fost probleme. Dar încă nu a trecut un an. Daca îmi fac alt pașaport, se va rezolva ceva? Dar aș vrea să clarific acest lucru legal ca pe viitor să trec fara a mă îngrijora ca pot fi întoarsă de la vama Ucrainei. Mulțumesc anticipat!

Jurist comments 1

Nicolae Beschieru
  • Parajurist

Mihaela, nu este clară întrebarea. Am devămat mașina, am trecut deja odată.... Scrieți mai detailiat întrebarea, merge vorba de mașină, sau persoana fizică etc.

1 noiembrie 2018