Am dreptul sa contestez procesul-verbal?

13 august 2018 427

Poate cineva să-mi spuna: dacă procesul verbal a fost întocmit cu multe greșeli, care sunt șansele de anulare a acestui proces-verbal? Sau mai bine sa achit și sa uit și tot odată sa le permitem acestor persoane sa ne calce in picioare cu comportamentul lor de la stana - vorbeau brutal, pana la urma i-am forțat sa vorbească frumos, am tot filmat.

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Bună Aurel,
Urmează sa contractați un avocat, iar dacă nu va puteți permite va adresați la Consiliul Național pentru acordarea Asistenței Juridice Garantate de Stat și solicitați acordarea unui avocat.
Accesați link-ul de mai jos și la rubrica contacte găsiți adresa și datele de contact: www.cnajgs.md

14 august 2018