Am fost amendat pentru intersectarea liniei de marcaj duble continue

27 februarie 2020 109

Buna ziua. Am fost amendat pentru intersectarea liniei de marcaj duble continue. Procesul-verbal nu l-am semnat, pentru ca agentul a refuzat sa-mi aduca probe si nu a vrut sa-mi elibereze copia procesului Asta s-a intamplat noaptea. Dupa asta am primit la domiciliu o scrisoare cu copia procesului-verbal. Ce pot face?

Jurist comments 1

Alexandru Lungu
  • Avocat
  • Alte domenii

Să depuneți o contestație în cazul în care nu sunteți de acord.

27 februarie 2020