Am fost batut si persoana vinovata nu a fost pedepsita

29 iulie 2019 25

Buna ziua. Cu 2 ani jumate in urma am fost batut si lovit in cap cu o ranga metalica si acum eu am probleme cu sanatatea. Nimeni nu a fost pedepsit. Eu pot intoarce totul inapoi ca persoana care a comis aceasta fapta sa fie pedepsita? Unde trebuie sa ma adresez?

Jurist comments 3

Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna Igor!

În cazul în care ați fost victima unei infracțiuni urma să sesizați Poliția și/sau Procuratura.

Vă recomand totuși sa consultați un avocat preventiv.

Succes.

30 iulie 2019
Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna Igor!

În cazul în care ați fost victima unei infracțiuni urma să sesizați Poliția și/sau Procuratura.

Vă recomand totuși sa consultați un avocat preventiv.

Succes.

30 iulie 2019
Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna Igor!

În cazul în care ați fost victima unei infracțiuni urma să sesizați Poliția și/sau Procuratura.

Vă recomand totuși sa consultați un avocat preventiv.

Succes.

30 iulie 2019