Am intrat in datorii cu o companie de direct marketing

13 august 2017 61

Buna ziua sunt o mamă disperată care incerc sa caut vreo persoana care sa ma ajute.Poate gasesc pe cineva cu suflet mare sami intinda o mina de ajutor .Cu aproximativ doi ani in urma am gasit o conpanie pe internet de a cistiga bani am avrut si eu sa imi scot familia din saracie dar cu parere de rau mai tare am bagato. Penru o companie de direct marketing am luat bani din banci si am investit aproximativ 3000$ am pierdut toti bani cu piramida dupa ce am investit bani am inteles ca am fost dusa de nas pentru am imi scoate bani trebuia sa iau si eu oameni sai bag in asa prostie si de la fiecare om trebuia sa am cite 200$ de la inceput nu miau zis ca ce cerinte au miau zis cu totul alte cerinti, eu nu am putut sa fac asa ceva cind stieam in ce prapastie sunt eu nu sa mai bag pe alti.Am doi copii la care mam gindit ca nu trebuie sa fac asa prostii. Atunci am abandonat serviciul pentru a oferi celui lalt mai multa atenti trebuia sa stau toata ziua pe net sa amagesc lumea sa cada in capcana cum am gazut eu lucrul il abandonase procentele la banci miau crescut nu stiu ce sa fac cum sa ies din aceste credite Din ianuarie mam inbolnavit si nu pot face fata la nimic,nu pot lucra de crescut imi cresc procentele la banci din salariul sotului nu imi ajunge nici de o haina sa le procur. Ce pot face in asa situatie?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Iulian Moraru
  • Jurisconsult
  • Alte domenii

Bună ziua!

Avocat de la Asistența Juridică Garantată de Stat și cu siguranță ceva o să reușiți să obțineți.

Succese!

24 august 2017