Am nevoie de consultatia unui avocat (nu online)

5 decembrie 2017 119

Cine poate sa-mi ofere consultatii gratis? Mi s-a intentat un dosar penal fara temei, bazat pe marturii depuse de "mos Ion" si "baba Vera" etc. Cred ca sunt invinovatit pe nedrept. Sunt intimidat de organul de urmarire penala etc. Unde sa merg si cui sa ma adresez? Procuratura, ar fi o varianta? Nu dispun de surse financiare.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

In legatura cu nedisponibilitatea incheierii unui contract cu un avocat , beneficiati la urmarirea penala si la examinarea cauzei penale de un avocat din oficiu , care vi se va oferi gratuit !
Totodata pentru o consultatie mai ampla(gratuita) si detaliata ma puteti contacta personal !

6 decembrie 2017