Am nevoie de un avocat

25 iulie 2017 87

Am nevoie de un avocat, pentru un proces de custodie a copilului, imi puteti indica unul? Multumesc.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
  • Jurisconsult
  • Alte contravenţii
  • Alte domenii

Bună ziua.
Doamna(-ra) Elena, dat fiind faptul că avocații din RM se conduc de Codului deontologic și Statutul profesiei de avocat, nu este etic și nici colegial, ca un avocat sa facă publicitate pe acest site,
Dar puteți accesa site http://uam.md/index.php?pag=news&id=918&rid=812&l=ro unde o să găsiți o Lista avocaţilor care au dreptul... mai detaliat de a exercita profesia de avocat pentru anul 2017.
Mult succes!!!

26 iulie 2017