Am nevoie de un avocat pentru protectia copilului

3 august 2017 67

Am nevoie de un avocat pentru protectia copilului. La moment nu ma aflu in tara.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
  • Jurisconsult
  • Alte contravenţii
  • Alte domenii

Bună ziua.
D-nul Adrian, v-aș ruga totuși să scriți mai detaliat motivul pentru care solicitați un avocat pentru protecția copilului.
Dar, dacă e să vorbim că cererea d-ră e legată de nerespectarea drepturilor omului de către autorităţi publice, organizaţii şi întreprinderi, indiferent de tipul şi forma juridică de organizare. Astfel vă puteți... mai detaliat adresa la Oficiul Avocatului Poporului. Audienţa are loc zilnic, conform programării, de la 09:00 pînă la 15:00 (pauza:12.00 -13.00),în sediul Oficiul Avocatului Poporului din municipiul Chişinău, str. Sfatul Ţării,nr.16. Excepţie - zilele de odihnă, zilele de sărbătoare. Sunaţi pentru a vă programa la telefonul (+373 22) 23-48-00.
Sper că v-am fost de folos.
Mult succes!!!

12 august 2017