Am nevoie sau nu de autorizatie de la primarie ca sa montez un ecran led pe perete la un imobil?

4 mai 2017 66

Doresc sa montez un ecran de tip LED pe perete la un imobil unde este in proprietate o societate pe acțiuni și sa prestez servicii de publicitate. Este necesara vreo autorizație de la primarie pentru amplasarea ecranului de publicitate?

Comentariile juriștilor 2

Descărcaţi discuția
Alexandru Ţurcan
  • Avocat
4 mai 2017
Vasile Vizir

După ce se depune cererea de autorizatie la Primărie se poate activa pînă la primirea rezultatului ?

9 noiembrie 2017