Am nevoie urgent de ajutor!

6 decembrie 2022 50

Bună ziua. Am dat cu împrumut o sumă mare de bani unei persoane şi acum debitorul nu răspunde la telefon și nu pot lua legătura cu el. Nu sunt numai banii mei - am luat la rândul meu bani de la o altă persoană pentru a-i da cu împrumut. Acum persoana de la care am luat baii are nevoie urgentă de ei. Ce să fac?

Jurist comments 2

  • Jurisconsult

Buna Viorica, da eu vă înțeleg,că ați dat peste un escroc. Eu am o modalitate de rezolvare,puteți apela la vieberul meu de pe telefonul +37368668859, noi o să putem discuta.

7 decembrie 2022
  • Avocat-stagiar
  • Alte contravenţii

Buna ziua Viorica! Trebuie de vazut legatura actiunilor dvs., cu debitorul si a dvs., cu creditorul, in baza caror acte ati luat si ati dat imprumut, termenul, alte. E necesar de o analiza si va ajutam. Telefon de contact 069049267

7 decembrie 2022