Am o intrebare foarte complicata. Va rog fr. ajutati-ma...

29 iunie 2017 65

Buna ziua! Am facut cunostinta prin internet (odnoklasiki) si m-a amagit de o suma mare de bani...

Comentariile juriștilor 2

Descărcaţi discuția
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere
  • Alte contravenţii

Buna ziua, Natalia!

In acest caz nu aveti decat sa va adresati organelor de drept competente. De asemenea, va recomand sa va angajati un avocat care sa va reprezinte interesele in fata organelor de drept.

Succese!

29 iunie 2017
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Conform detaliilor oferite este componenta infractiunii de escrocherie ! Desigur e o alta situatie daca persoana ar fi solicitat suma de bani drept imprumut !
Oferiti mai multe detalii mai jos in comentarii , insa oricum ve-ti avea nevoie de un avocat!
Succese

29 iunie 2017