Amenda auto ajunsa in instanta

31 august 2017 210

Buna ziua. Acum 2 luni am primit o amenda auto (trecere peste marcaj). Am refuzat sa o semnez, deoarece la cerintele mele agentul in cauza nu a vrut sa o indeplineasca linga mijlocul de transport oprit. Conditiile meteo erau foarte bune. Acum sunt chemat in instanta, dar duc lipsa de timp (nu sunt in tara). Spuneti-mi, va rog, ce pot sa fac si daca am castig de cauza?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Instituiți un avocat care să vă reprezinte interesele și explicații problema cu care v-ați ciocnit.

31 august 2017