Amenda radar - caut sfaturi si ajutor cu o contestație

28 iunie 2017 215

Buna ziua, as dorii sa cer niste sfaturi si daca m-ati putea ajuta cu o contestație. Am luat o amenda pentru viteza si eu am contestat-o, dupa care mi-au venit acasă poze cu masina si viteza, intr-o secunda am 2 viteze si as dori sa contest si asta. Plus ca m-am interesat si am vazut pe net ca nu au voie sa ma ia cu radarul daca ei sunt in mișcare. Ce am de facut? Multumesc.

Comentariile juriștilor 2

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Exact, nu au voie, de aceea adresativa la un avocat pentru a va ajuta cu intocmirea contestatiei.

28 iunie 2017
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Ma puteti telefona la nr: 069757546 va pot ajuta cu contestatia , gratuit ! Totodata este necesar a concretiza anumite aspecte care nu imi sunt clare !
Succese !

28 iunie 2017