Articlolul 324

31 mai 2017 25

Intrevederile cu condamnatii?

Comentariile juriștilor 2

Descărcaţi discuția
Levitschii Iurii
  • Jurisconsult

Buna ziua, Wasea. Care este intrebarea la care doriti raspunsul?

31 mai 2017
  • Jurisconsult

Wasea, eu am înțeles în ce constă întrebarea DVS, DVS ați solicitat să întrebați cum puteți să aveți întrevedere cu condamnatul, e o cheste simplă, dacă DVS sînteți rudă apriată a condamnatului ( tată,frate, nepot ... ) depuneți o cerere pe nume le șefului penitenciarului cu anexa în copie a... mai detaliat documentului de confirmare rudenia, cu indicarea în cerere cine sînteți DVS penrtu condamnat și ce doriți, dacă DVS nu sîn teți în stare să întocmiți un așa document, noi putemîn mod privat să ne întîlnim, puteți să mă sunați la tel. 068669950,

8 ianuarie 2020