As vrea sa-mi raspundeti ce pot sa intreprind ca sa-mi iau copilul acasa

22 decembrie 2017 16

Curtea de apel dupa doua sedinte amanate mi-a respins apelul asupra unei hotarari definitive a Tribunalului. Am o fetita si la varsta de 1 an mi-a fost luata la plasament la stat, mi-au furat copilul. Cum pot sa mai atac hotararea?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Bună ziua Claudia,

Dacă vorbiți de Tribunal, prezum că sunteți cetățeancă a României sau cel puțin merge vorba de legislația română, de aceea ar fi bine să vă adresați unor juriști români care cunosc mai detaliat despre cum să vă rezolve cazul.

22 decembrie 2017