Asistență juridică gratuită

7 iulie 2018 57

Bună ziua! Spuneți-mi, vă rog, cum să fac să mi se acorde asistența juridică gratuită, fiindcă nu mai ştiu unde să mă adresez! (caz civil, hotarele între gospodării)

Jurist comments 3

Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Bună ziua,
Accesați http://www.cnajgs.md/ro/

8 iulie 2018
Vasile Staver

Am trimis două scrisori electronice...fară răspuns...poate nu gratuit...să închei contract cu cineva....dațimi pe cineva-vreau să plec mai în toamnă şi să las să scoăta la capăt...prin mandat sau ceva de acest fel...

8 iulie 2018
Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Pe platformă suntem aproape 200 de colegi, alegeți oricare vă place.

8 iulie 2018