Autorizație publicitară în Chișinău

9 ianuarie 2024 3

Bună ziua. Cine are experiență în obținerea autorizațiilor publicitare în mun. Chișinău? De ce este atât de anevoiasă procedura?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
  • Jurisconsult

Buna Victoria, DVS v-ați adresat cu o cerere oficială la primăria mun. Chișinău în privința autorizăților publicitare. Primăria o să vă orienteze, ce și cum, ca să știți cum să procedați mai departe, ce documente trebuie de acumulat pentru ale prezenta lor. În afară de ei, nimeni n-o să poată... mai detaliat să vă ajute.

10 ianuarie 2024