Bani disparuti din cont

23 noiembrie 2022 88

Bună ziua. Am avut mai multe credite nebancare neachitate. Executorii au aplicat sechestru pe cardul salarial. Intre timp, am achitat absolut toate datoriile, atat fata de creditori, cat si fata de executori. Sechestrul a fost ridicat si am constatat ca toti banii din cont au disparut si nimeni nu stie cine i-a extras. Poate sa ma ajute cineva sa obtin claritate capat in acest caz?

Jurist comments 2

  • Jurisconsult

Buna Doina,din carecont a dispărut banii, din contul DVS sau din contul executorului, nu e clar.

23 noiembrie 2022
  • Avocat
  • Alte domenii

...banca trebuie să îți ofere toate datele referitor la cine ți-a extras banii din cont și ce documente a prezentat......banca știe totul......ulterior, în dependență de situație, ai dreptul să contești acțiunile executorului judecătoresc.......

23 noiembrie 2022