Bataie in discoteca

16 iulie 2019 33

Am 19 ani. Vara trecuta (iulie 2018), la discoteca un individ m-a lovit. Aparandu-ma, l-am lovit si eu, el a cazut si bataia s-a oprit. Dupa o luna, persoana in cauza a depus plangere la politie. Va rog sa ma ajutati sau sa-mi dati un sfat. Va multumesc mult!

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna
adresațivă la un avocat specializat pe cauze contravenționale sau penale pentru ajutor, or urmează a fi studiat materialul învinuirii, în lipsa acestuia e dificil de a vă comunica ceva.

17 iulie 2019