Cauza neclara

12 noiembrie 2017 34

Cum pot afla detalii in legatura cu o hotarare judecatoreasca despre care initial am fost instiintat de avocat ca am castigat procesul, ca mai apoi sa aflu de pe site-ul judecatoriei Chisinau altceva - precum ca hotararea a fost casata si se va emite alta! A trecut aproape un an si NIMIC! Pot angaja un alt avocat sa se ocupe de caz? Multumesc pentru eventualele raspunsuri.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

1. Detalii puteti afla din continutul hotaririi si deciziei !
2.Da puteti angaja pe altcineva , este alegerea dvstra !
Succese !

12 noiembrie 2017