Cazier curat

10 martie 2024 3

Bună ziua. In 2012 am avut un dosar penal, care a fost clasat prin ordonanta de incetare a urmaririi penale pe motiv de impacare a partilor. Prin urmare, dosarul nu a ajuns in instanta de judecata. Pot sa cer ca antecedentul mentionat sa fie sters din registru si sa mi se elibereze cazier detaliat curat? Mersi mult pentru raspuns.

Jurist comments 1

Iulia Ghețivu
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Bună, puteți să îmi expedia o poza la cazierul judiciar detaliat, pentru a vă oferi un răspuns? Nr. telefon: 069940453

12 martie 2024