Cazier juridic detaliat

8 decembrie 2018 66

Buna ziua. Vin cu rugămintea de a ma ajuta cu detalii privitor la achitarea taxei pentru cazier juridic detaliat. Ma refer la rechizite bancare, cont banca și banca unde as putea achita. Va multumesc anticipat.

Jurist comments 1

  • Jurisconsult

Bună ziua Ecaterina,

Dvs. puteți achita taxa pentru serviciul respectiv la orice filială Victoriabank sau prin intermediul terminalelor de plată QIWI.

Atunci când depuneți cererea online pentru cazierul judiciar detaliat o să primiți un număr pe care îl introduceți atunci când achitați acest serviciu.

Dacă aveți întrebări suplimentare vă sunt la dispoziție.

8 decembrie 2018