Ce pot sa se intimple daca nu achiți pensia copiilor ?

12 iunie 2017 95

Ce pot sa se intimple daca nu achiti pensia copiilor din motivul că nu ai suma de bani ?

Jurist comments 2

Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Toate masurile prevazute de Codul de Executare ! Sechestru asupra bunurilor imobile si mobile , inderdictia de a parasi localitatea , sechestrul pe conturile bancare si/sau salariu , pensii !

12 iunie 2017
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere
  • Alte contravenţii

Adresați-vă in instanța cu o cerere privind modificarea cuantumului ( Micșorarea) privind in acest sens. Ce tine de restanta pot spune ca e ,, o bomba cu efect intirziat,,

12 iunie 2017