Ce scutiri sunt la scoala sau la gradinita pentru familiile cu 3 copii?

27 septembrie 2021 19

Buna ziua. As dori sa aflu daca se exista ceva scutiri la gradinita sau la scoala pentru familiile cu 3 copii (la achitarea pranzului, de exemplu)? Ce ajutoare de la stat se dau pentru perioada rece a anului?

Jurist comments 1

  • Jurisconsult

Buna d-na Claudia, încercați cu așa problemă să vă adresați cu o cerere la primăria din raza de domiciliu unde vă aflați și să întrebați dacă aveți înlesnirile menționate de DVS.

28 septembrie 2021