Cerere la CEDO

27 iulie 2017 119

As vrea sa va intreb: care este pretul pentru ca sa depui o cerere la CEDO?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Ana Galus
  • Avocat

Buna, Igor!

Cererea la CEDO o puteti depune gratuit de unul singur, urmind instructiunile si Cererea de aplicare de pe site-ul oficial: http://echr.coe.int/Pages/home.aspx?p=applicants&c=#n1357809352012_pointer.

In cazul in care alegeti sa fiti reprezentat de un avocat, contactati un astfel de avocat si explicati-i cazul dvs. Acesta va va spune care este tariful sau.

Cele bune!

29 iulie 2017