Cetățenie romana

12 decembrie 2019 139

Am depus dosarul pe data de 6 noiembrie 2017 la biroul din Galați. Am pierdut numărul dosarului. Cum pot afla la ce etapă este dosarul meu?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Adrian Oprea
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere
  • Alte domenii

Buna ziua,

Este necesar sa transmiteti pe adresa de email cetatenie@just.ro cererea data completata si scanata: http://cetatenie.just.ro/images/Formular_6_Cerere_comunicare_solutionare_stadiu_2018.doc

La subiectul de email indicati: Cerere de solutionare a stadiului dosarului.

In raspunsul care il veti receptiona, reprezentantii ANC vor indica si nr. dosarului.

Bafta!

13 decembrie 2019