Cetatenie romana

15 februarie 2020 82

Buna ziua. Cum pot depune o plangere in instanta, apoi ulterior prin avocat sa incerc sa obtin un raspuns mai rapid privind termenul de obtinere a cetateniei romane? Mentionez ca dosarul a fost depus in februarie 2019. Momentan detin un permis de sedere temporara pentru studii in Romania.

Jurist comments 1

Vasile Gavrilița
  • Avocat-stagiar
  • Alte domenii

Bună, Cristina.

Contactați un jurist din România pentru a primi un răspuns corect la întrebarea dumneavoastră care ține nemijlocit de legislația românească.

1 iunie 2020