Cine ne poate ajuta in Moldova

2 octombrie 2019 114

În 2012 soțul a fost deportat din Italia. În 2018-2019 a încercat să plece, dar i s-a intersis intrarea în România. Am fost la Ambasada Ungariei, care ne-au direcționat la Ambasada Italiei, iar cei de acolo ne-au trimis la Ministerul din Roma. Cum să rezolvăm situația din țară, dacă el nu poate pleca, iar eu nu cunosc nimic în acestă țară.

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna!

Contractati un avocat italian căruia sa-i oferiti împuternicirile necesare printr-o procura.

2 octombrie 2019