Codul acestei afaceri (ISIC) în CLASIFICATORUL ACTIVITĂŢILOR DIN ECONOMIA MOLDOVEI?

25 august 2017 45

Doresc să deschid un S.R.L. unde tineretul va putea să joace în jocurii video și va avea acces la internet (Internetcafe), însă nu găsesc punctul sau mai bine spus codul acestei afaceri (ISIC) în CLASIFICATORUL ACTIVITĂŢILOR DIN ECONOMIA MOLDOVEI, puteți să mă ajutați?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Iulian Moraru
  • Jurisconsult
  • Alte domenii

Bună ziua !

Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul - 6202*
Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei - 6209
Alte activităţi de servicii informaţionale n.c.a - 6399
Alte activităţi recreative şi distractive n.c.a. - 9329

Cam astea sunt variantele în care s-ar putea include această activitate.
Nu este exclus ca aceeși... mai detaliat activitate să poată fi inclusă în 2 sau mai multe diviziuni din clasificator.

Succese!

26 august 2017