Colectorii mi-au prezentat o incheiere judecatoreasca, dar nu sunt sigur ca aceasta este autentica

12 februarie 2021 20

Incheierea de la judecata trebuie sa poarte stampila instantei, pe langa semnatura judecatorului? Incheierea mentionata mi-au prezentat-o colectorii, dar pe pagina instantei nu gasesc nimic cand introduc numarul dosarului.

Jurist comments 1

Serghei Sandu
  • Avocat
  • Alte domenii

Bună ziua. Căutaţi după numele părţilor, deoarece pe Încheiere de regulă se scrie numărul de înregistrare manual iar portalul identifică după numărul dosarului electronic. Plus la aceasta luaţi o copie a documentului şi mergeţi direct în secţia civilă a judecătoriei pentru a clarifica aceste momente.

15 februarie 2021