Compensatia la gaze

4 ianuarie 2023 41

Buna ziua. Sunt pensionara de varsta si am o pensie de 1.100 lei. Am primit compensatia la gaze oferita de guvern pentru luna noiembrie in marime de 1.778,94 lei. Pe 4 ianuarie 2023 am fost sunata o doamna (am doar prenumele si nr. de telefon) si a zis ca trebuie sa intoarcem la Moldova-Gaz compensatia oferita de guvern. Spuneti-mi, va rog, de ce trebuie sa intoarcem compensatia oferita de guvern la Moldova-Gaz?

Jurist comments 1

  • Avocat-stagiar
  • Alte contravenţii

Buna ziua! Este necesar de o analiza asupra cazului dvs., ar trebui sa va spuna si cauza intoarcerii banilor. V-au comunicat de ce este necesar de a intoarce banii? Daca aveti mai multe detalii, cumva va fi posibil de rezolvat situatia dvs.

5 ianuarie 2023