Contract de vânzare cu pact de răscumpărare

10 octombrie 2023 3

Bună ziua! Spuneți-mi, vă rog, unde pot găsi un model de contract de vânzare cu pact de răscumpărare? Vă mulțumesc anticipat.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Gabriel Diaciuc
  • Avocat
  • Alte domenii

Doamna Teodora, pe internet puteți găsi multă informație și multe resurse, precum contracte, acorduri, etc., însă pentru a fi protejată din punct de vedere juridic trebuie să vă adresați unui avocat cu experiență în elaborarea contractelor, să îi explicați situația și el va elabora contractul.
Pentru detalii mă puteți contacta... mai detaliat la 069992921.

11 octombrie 2023