Contract de vanzare-cumparare pierdut

14 martie 2024 3

Buna ziua! Tatal meu a pierdut contractul de vanzare-cumparare a unui lot de pamant. Asa cum acest lucru a avut loc cu multi ani in urma, nu tine minte la ce notar au intocmit actele. Va rog sa imi sugerati unde sa ne adresam pentru a obtine o copie/duplicat al acelui contract. Va multumim anticipat!

Jurist comments 1

Filip Rotaru
  • Jurisconsult
  • Contravenţii rutiere
  • Alte contravenţii

Buna ziua, intocmiti o cerere la Agentia Servicii Publice.
In caz ca intampinati dificultati, contactati-ma pe email sau watsapp : rotaru.help@gmail.com sau 060508487

15 martie 2024