Contract pentru prestari servicii

27 aprilie 2018 75

Doresc sa creez un contract juridic pentru prestari servicii foto/video. Ma puteti ajuta?

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna Vitalie,
Urmează să alegi singur avocatul care să te consulte referitor la întrebarea ta și să negociezi cu el în particular condițiile contractului, precum și toate celelalte aspecte ce te interesează.
Nu ai decât să contactezi avocatul. După cum ai văzut aici sunt o mulțime îl alegi pe cel care ți-l... mai detaliat dorești accesînd pagina lui unde vei vedea datele de contact.

27 aprilie 2018