Copilul agresat la gradinita

5 octombrie 2018 56

Buna ziua. Copilul meu de 2 ani a fost agresat la gradinita de educatoare, a fost lovit. Am mers si am scris plangere la politie, dar am mers si la psiholog din initiativa mea, pentru mine. Acum parintii din grupa ma impun sa arat tot ce s-a vorbit cu copilul meu, adica sa fac poze la tot ce a scris psihologul si sa pun pe viber in grupul mamicilor. Cat este de corect din punct de vedere juridic acest lucru si daca nu violeaza dreptul copilului meu la viata personala. Merci.

Jurist comments 1

Cristian Iustin
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Aveti dreptul sa Nu postati nimic, este evident ca copilul, are dreptul la viata personala.

5 octombrie 2018