Copilul meu a fost agresat de colegi

17 martie 2017 47

Băiatul meu a fost agresat de colegi. Am dat la politie, dar cind ne-a chemat inspectorul, l-au făcut vinovat pe copilul meu. Am avut senzația că inspectul nu a făcut nimic pentru ca copiii sa înțeleagă ca au gresit și nici la părinți nu l-ea explicat. Din contra au scris împreună ceva ce nu poate fi real. Are rost sa merg mai departe, dacă de aici vad ca inspectorul mi s-a parut partinitor?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Adrian Țurcanu
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna ziua! Ati adresat o intrebare prea vaga pentru ca cineva sa va poata da un raspuns. Precizati virsta baiatului Dvs. si daca este elev/student etc.

31 martie 2017