Credit la banca

10 aprilie 2019 111

Spuneti-mi, va rog frumos, unde poate exista o banca care sa imprumut bani in credit, dar fara persoana de contact si fara gaj? Am nevoie de bani urgent ca sa platesc datoria la o companie de microfinantare, dar nu am asa bani. Este posibil asa ceva o banca?

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna

Puteți conveni refinanțarea unui împrumut deja existent cu o alta organizație de creditare nebancara sau alegeți oricare dintre băncile comerciale care activează în Moldova.

10 aprilie 2019