Credit neachitat

28 aprilie 2022 279

Buna! Am un credit neachitat de 3 ani. In prezent ma aflu peste hotare, dar mi-a venit o scrisoare ca va veni executorul cu politia ca sa sechestreze bunurile din casa. In realitate, nu detin nimic, bunurile care se afla la adresa mea de domiciliu sunt ale mamei si surorii. Pot creditorii sa faca asa ceva?

Jurist comments 2

  • Jurisconsult

Noroc Sergiu, în țara noastră se poate să se întâmple așa ceva. Executorul are sarcina, să execute silit hotărârea instanței de încasare sumelor bănești. Eu îți propun să revii pe viberul de pe telefonul +37368669950.

28 aprilie 2022
  • Avocat-stagiar
  • Alte contravenţii

HRISTOS A INVIAT Sergiu! Este posibil de a rezolva situatia ta. Poti apela la telefonul mobil pentru a-ti explica mai detaliat, 069049267.

28 aprilie 2022