Credit neachitat

14 iulie 2021 189

Bună! Tatăl meu a avut încredere oarbă și s-a semnat pentru o rudă atunci când acesta a luat credit. Acum acea persoană se află peste hotare, se ascunde, refuză să achite, iar noi suntem anunțați că ni se vor lua bunurile. Dar de ce nu îl anunță pe el în cazul dat despre aceasta?

Jurist comments 1

Marcel GORINCIOI
  • Jurisconsult

Buna ziua.

Sunt foarte putine detalii pentru a va putea oferi un sfat juridic. Recomand sa scrieți pe e-mail sau sunați la telefon.

15 iulie 2021